Półkolonie pełne akcji i atrakcji

FB_cover_photo_polkolonie2018

Piękna pogoda, dużo wolnego czasu, swoboda i dobra zabawa w gronie rówieśników – to przepis na wakacje idealne. Wakacje, które spędzić można nie tylko w ciepłych krajach, ale także kilka kroków od domu. Świetnym rozwiązaniem są organizowane u nas półkolonie.

Podczas półkolonii na Kortowie na uczestników czeka hektar pięknego terenu, cztery zadaszone sportowe hale-korty, drewniany plac zabaw z kolejką linową, karuzelą i trampolinami. Jest też namiot zabaw z piłkarzykami, cymbergajami i ping-pongiem, dwie sale zabaw, sala wypoczynku, a na zewnątrz boisko do piłki plażowej, dwa mini-boiska oraz restauracja. Co dla najmłodszych? Zabawki, plac zabaw, basen kulkowy oraz zamek skakaniec.

Kortowo to oczywiście głównie sport. Uczestnicy półkolonii mogą więc liczyć na godzinę tenisa, plus jedną godzinę extra dla chętnych. To jednak nie wszystko – półkolonie na Kortowie to także dwa i cztery ognie, unihokej, piłka nożna, siatkówka, badminton czy Captur de Flag. Sport świetnie łączy się z zabawami, takimi jak zamek skakaniec, wodne fontanny ze spryskiwaczy oraz z grami zręcznościowymi, wśród których są ping-pong, piłkarzyki, cymbergaje, darts i mini bilard.

Kortowo to także warsztaty tematyczne. Podczas półkolonii uczestnicy mogą spróbować swoich sił na zajęciach kulinarnych, cyrkowych i kreatywnych. W programie są m.in. kulinarne ciekawostki ze świata, żonglowanie chustami czy chodzenie na szczudełkach, a także orgiami czy tworzenie z masy solnej. W przerwie warto się trochę rozerwać – np. biorąc udział w grach sprawnościowych. Co jeśli zaskoczy nas letni deszcz? To idealna okazja, żeby wspólnie spędzać czas z grami planszowymi i łamigłówkami, żeby spróbować swoich sił rysując kredą lub wspólnie poukładać klocki, Big Jengę alb pograć w Mega Twistera.

Co roku półkolonie z Kortowem mają inny motyw przewodni. W tym roku dzieci będą „podróżować” przez Hawaje, Kubę, Japonię do Kenii.

Serdecznie zapraszamy przez całe wakacje!