Strona główna > Tenis > Trenerzy

Trenerzy

» Agata Konkiewicz

Związana z tenisem od 8 roku życia. Była zawodniczka Warty Poznań i LZS Pobiedziska. Od 2009 roku związana z Akademią Tenisową Kortowa jako instruktor tenisa i wychowawca/kierownik na półkoloniach. Jej specjalnością jest prowadzenie zajęć z dziećmi na podstawie programu Polskiego Związku Tenisowego Tenis 10. W 2014 roku ukończyła kurs Trenera Zawodników Wyczynowych organizowany przez Akademię Trenerów Tenisa. Uczestniczka konferencji trenerskich organizowanych przez Polski Związek Tenisowy oraz szkoleń z zakresu Tenis10.
Koordynatorka na Kortowie ogólnopolskiego Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa.

Jedna z głównych trenerek ogólnopolskiej akcji "Dzieciaki do rakiet" organizowanej latem 2016, 2017 i 2018 roku przez Polski Związek Tenisowy i BGŻ BNP PARIBAS. Absolwentka kierunku Wychowanie Fizyczne Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Główny trener drużyny Talentiadowej Akademii Tenisowej Kortowa. Prywatnie miłośniczka psów i czytania książek.


Agata Konkiewicz
Koordynator Akademii Tenisowej Kortowa
akademia@kortowo.com.pl
Kortowo > hotel. restaurant. tennis.


kom. +48 601 888 215 www.kortowo.com.pl
dojazd rezerwacja kortu kortowo

» Ania Baron

Trener tenisa ze specjalizacją Trenera Zawodników Wyczynowych oraz Funkcjonalny Trener Personalny. Związana z tenisem od 6-go roku życia, była zawodniczka i reprezentantka Kadry Wielkopolski, a w późniejszych latach wielokrotna zdobywczyni Akademickich Mistrzostw Polski jako reprezentantka i kapitanka Uniwersytetu Ekonomicznego. Od 2008 roku związana z Akademią Tenisową Kortowa, gdzie rozpoczęła pracę jako instruktorka tenisa, zdobywając wcześniej tytuł instruktora na Poznańskim AWFie. W 2015 roku ukończyła kurs na Trenera Zawodników Wyczynowych organizowany przez Akademię Trenerów Tenisa. Chętnie poszerza swoją wiedzę i doświadczenie z lat zawodniczych o szkolenia i kursy, nie tylko z zakresu samej dyscypliny jaką jest tenis, ale również na szkoleniach z zakresu treningu funkcjonalnego. Szczególnie interesuje się przygotowaniem sprawnościowym zawodników i graczy rekreacyjnych oraz psychologią sportową. Prywatnie fanka biegania, zdrowego stylu życia oraz porządnego wycisku przy pomocy odważników kettlebells.


Ania Baron
Trener Akademii Tenisowej Kortowa
anna.a.baron@gmail.com
Kortowo > hotel. restaurant. tennis.


kom. +48 511 198 485 www.kortowo.com.pl
dojazd rezerwacja kortu kortowo

» Dawid Brzeźny

Instruktor Tenisa PZT. Były zawodnik Olimpii Poznań. Z tenisem związany od 8 roku życia.
Organizator, animator i szkoleniowiec wielu turniejów, wydarzeń i szkoleń tenisowych. Od 2016 roku prowadzi własny projekt szkoleń tenisowych pod nazwą Vision Tennis Club, który w 2021 roku przekształcił się w fundację Tenisową.
Podczas szkoleń na korcie prowadzi zajęcia i treningi tenisowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na różnych poziomach zaangażowania. Uczestnik wielu szkoleń Tenis10, kursów, warsztatów i konferencji dla trenerów organizowanych lub pod patronatem PZT/ITF - Akademię Trenerów Tenisa, Babolat, Iwański Tennis Team, Angie Kreber Tennis Academy i inne.
Motto: "Jeśli coś robić, rób to dobrze albo wcale". Dlatego też podczas treningów jest w pełni zaangażowany i daje z siebie 100% i jeszcze wiele...! 🙂


Dawid Brzeźny
Trener Kortowa
visionclub.tenis@gmail.com
Kortowo > hotel. restaurant. tennis.


kom. +48 502 584 108 www.kortowo.com.pl
dojazd rezerwacja kortu kortowo

» Przemysław Stęc

Doświadczenie zawodnicze:
Wielokrotny Mistrz Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Czołowy zawodnik na świecie w juniorach, medalista mistrzostw Europy. Wiele rozegranych spotkań z czołowymi zawodnikami (Nadal, Djokovic, Murray, Monfils, Gasquet, Tsonga)

Doświadczenie trenerskie:
Head coach w GKT NAFTA ZIELONA GÓRA w latach 2006-2007.
Head performance coach od 2007-2017 w Windsor Lawn Tennis Club.
Od 2017 Trener koordynator w klubie Kortowo w Poznaniu.
Trener wielu czołowych zawodników w Irlandii, zawodniczek w top 100 ITF, uczestniczek juniorskich szlemów a także wielu zawodników ze stypendiami w USA.

Certyfikaty:
Instructor Tenisa
Cardio tennis
Uczestnik wielu szkoleń z najlepszymi trenerami tj. Nick Bolletieri etc.

MOTTO:
„Musisz wierzyć w siebie wtedy, gdy nikt inny w Ciebie nie wierzy – to czyni Cię wygranym już na początku !!!!!!”


Przemek Stec
Trener Akademii Tenisowej Kortowa
akademia@kortowo.com.pl
Kortowo > hotel. restaurant. tennis.


kom. +48 796 050 475 www.kortowo.com.pl
dojazd rezerwacja kortu kortowo

» Jakub Wierszyłłowski

Młody ambitny instruktor tenisa ziemnego. Związany ze sportem od najmłodszych lat.
Z dużym zaangażowaniem i pasją prowadzi zajęcia sportowe, eventy oraz półkolonie i obozy z dziećmi i młodzieżą z którą fenomenalnie się dogaduje. Prywatnie student Akademi Wychowania Fizycznego w Poznaniu.


Jakub Wierszyłłowski
Trener Akademii Tenisowej Kortowa
jakub@kortowo.com.pl

» Jakub Chmielewski

Instruktor tenisa ziemnego. W 2021 roku ukończył kurs instruktorski organizowany przez Akademię Trenerów Tenisa. Aktywny fizycznie od najmłodszych lat. Pasjonuje się tenisem, a nabytą wiedzę uwielbia przekazywać innym. Student Politechniki Poznańskiej, którą trzykrotnie reprezentował jako zawodnik podczas Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym.


Jakub Chmielewski
Trener Kortowa
jchmielewski1997@gmail.com
Kortowo > hotel. restaurant. tennis.


kom. +48 698 666 941 www.kortowo.com.pl
dojazd rezerwacja kortu kortowo