Strona główna > Tenis > Trenerzy

Trenerzy

» Agata Konkiewicz

Związana z tenisem od 8 roku życia. Była zawodniczka Warty Poznań i LZS Pobiedziska. Od 2009 roku związana z Akademią Tenisową Kortowa jako instruktor tenisa i wychowawca/kierownik na półkoloniach. Jej specjalnością jest prowadzenie zajęć z dziećmi na podstawie programu Polskiego Związku Tenisowego Tenis 10. W 2014 roku ukończyła kurs Trenera Zawodników Wyczynowych organizowany przez Akademię Trenerów Tenisa. Uczestniczka konferencji trenerskich organizowanych przez Polski Związek Tenisowy oraz szkoleń z zakresu Tenis10.
Koordynatorka na Kortowie ogólnopolskiego Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa.

Jedna z głównych trenerek ogólnopolskiej akcji "Dzieciaki do rakiet" organizowanej latem 2016, 2017 i 2018 roku przez Polski Związek Tenisowy i BGŻ BNP PARIBAS. Absolwentka kierunku Wychowanie Fizyczne Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Główny trener drużyny Talentiadowej Akademii Tenisowej Kortowa. Prywatnie miłośniczka psów i czytania książek.


Agata Konkiewicz
Koordynator Akademii Tenisowej Kortowa
akademia@kortowo.com.pl
Kortowo > hotel. restaurant. tennis.


kom. +48 601 888 215 www.kortowo.com.pl
dojazd rezerwacja kortu kortowo

» Ania Baron

Trener tenisa ze specjalizacją Trenera Zawodników Wyczynowych oraz Funkcjonalny Trener Personalny. Związana z tenisem od 6-go roku życia, była zawodniczka i reprezentantka Kadry Wielkopolski, a w późniejszych latach wielokrotna zdobywczyni Akademickich Mistrzostw Polski jako reprezentantka i kapitanka Uniwersytetu Ekonomicznego. Od 2008 roku związana z Akademią Tenisową Kortowa, gdzie rozpoczęła pracę jako instruktorka tenisa, zdobywając wcześniej tytuł instruktora na Poznańskim AWFie. W 2015 roku ukończyła kurs na Trenera Zawodników Wyczynowych organizowany przez Akademię Trenerów Tenisa. Chętnie poszerza swoją wiedzę i doświadczenie z lat zawodniczych o szkolenia i kursy, nie tylko z zakresu samej dyscypliny jaką jest tenis, ale również na szkoleniach z zakresu treningu funkcjonalnego. Szczególnie interesuje się przygotowaniem sprawnościowym zawodników i graczy rekreacyjnych oraz psychologią sportową. Prywatnie fanka biegania, zdrowego stylu życia oraz porządnego wycisku przy pomocy odważników kettlebells.


Ania Baron
Trener Akademii Tenisowej Kortowa
anna.a.baron@gmail.com
Kortowo > hotel. restaurant. tennis.


kom. +48 511 198 485 www.kortowo.com.pl
dojazd rezerwacja kortu kortowo

» Sykstus Szajda

Wychowanek Warty Poznań. Jako zawodnik przebrnął przez wszystkie kategorie wiekowe od skrzata do seniora. W 1991 roku zaliczył kurs instruktorski. W 1995 roku ukończył studia II stopnia na AWF w Poznaniu, zyskując tytuł trenera II klasy tenisa ziemnego. W swojej karierze w latach 1993/96-poprowadzil Super Team składający się z czołowych juniorów Wielkopolski. W latach 1993,1995,1997 rozwijał swoją wiedzę trenerską w Szkole Tenisowej Van Der Meer Hilton Head Island w Południowej Karolinie (USA).W kolejnych latach prowadząc młodzieżową kadrę narodową osiągnął sukcesy na arenie międzynarodowej m.in. IV miejsce w DMS Kadetów (Hiroszima 2000 JPN) w składzie; Adam Chadaj, Michał Przysiężny, Paweł Diłaj. Był także trenerem Indywidualnych Mistrzów Polski kategorii młodzieżowych oraz Drużynowych Mistrzów Polski w klubie AZS Poznań. Od 2003 roku trener T.T Świerczewo, gdzie początkowo nadal był związany z grupami zawodniczymi (Bartosz Sawicki-46 miejsce ranking ITF) a następnie zaczął rozwijać tenis amatorski poprzez program tenis xpress, zgrupowania oraz organizowanie turniejów dla kobiet i mężczyzn FAST4.W latach 2016-2018 był głównym trenerem ogólnopolskiej Akcji „Dzieciaki do Rakiet” organizowanej przez Polski Związek Tenisowy oraz BGZ BNP Paribas.


Sykstus Szajda
Trener Akademii Tenisowej Kortowa
szajdas@gmail.com
Kortowo > hotel. restaurant. tennis.


kom. +48 601 742 625 www.kortowo.com.pl
dojazd rezerwacja kortu kortowo

» Jakub Wierszyłłowski

Młody ambitny instruktor tenisa ziemnego. Związany ze sportem od najmłodszych lat.
Z dużym zaangażowaniem i pasją prowadzi zajęcia sportowe, eventy oraz półkolonie i obozy z dziećmi i młodzieżą z którą fenomenalnie się dogaduje. Prywatnie student Akademi Wychowania Fizycznego w Poznaniu.


Jakub Wierszyłłowski
Trener Akademii Tenisowej Kortowa
jakub@kortowo.com.pl
Kortowo > hotel. restaurant. tennis.


kom. +48 509 711 284 www.kortowo.com.pl
dojazd rezerwacja kortu kortowo

» Tomasz Mrozowski

Trener tenisa PZT i GPTCA klasy A (jedyna międzynarodowa federacja certyfikowana przez ATP i WTA). W swojej karierze prowadził wielu medalistów Mistrzostw Polski oraz reprezentantów kadry narodowej w kategoriach juniorskich do lat 18. Jako zawodnik wygrywał wiele turniejów międzynarodowych w kategoriach juniorskich (top 10 zawodnik w Europie do lat 16) oraz medali na Mistrzostwach Polski. Członek kadry narodowej w kategoriach do lat 12,14,16,18. W wolnym czasie miłośnik Giełdy Papierów Wartościowych, beach tennisa oraz motoryzacji


Tomek Mrozowski
Trener Akademii Tenisowej Kortowa
tomimrozowski@gmail.com