Strona główna > Hotel > Dojazd

Jak do nas dojechać?

Samochodem

Wjazd/wyjazd na nasz teren możliwy jest od dwóch stron:

  • Od ulicy Serwisowej, która biegnie równolegle do autostrady A2; brama wjazdowa od tej strony otwarta jest od 6:00 do 24:00, wjazd znajduje się na wysokości zielono-białej hali tenisowej. Należy wjechać na teren, następnie jechać wzdłuż hal tenisowych i zaparkować na dużym bezpłatnym parkingu hotelowym.

  • Od ul. Kotowo 62: wjazd czynny 24h, zamykany automatyczną bramą. Podjeżdżając pod bramę należy wysiąść z auta i wcisnąć przycisk „gate opening” na murku po lewej stronie. Brama otwiera się automatycznie. Następnie należy przejechać wzdłuż szarych domków, aż do budynku hotelowego i skręcając w lewo zaparkować na dużym, bezpłatnym parkingu hotelowym.

Wejście do recepcji znajduje się na parterze, w rogu budynku hotelowego, przy restauracji i drewnianym tarasie, gdzie łatwo trafić, idąc 50m chodnikiem wzdłuż budynku.

Do zobaczenia!

Z lotniska

Z portu Lotniczego Ławica najłatwiej do nas dotrzeć taksówką lub Uberem.
Radio taxi np. 61 8 222 222, 618 219 219
W przypadku korzystania z komunikacji miejskiej polecamy super aplikację: https://jakdojade.pl/poznan/trasa/

Po wyjściu z taksówki na ul. Kotowo 60 należy korzystając z otwartej furtki wejść na osiedle szarych domków, następnie przechodząc przez osiedle (100m) dojść do widocznego budynku hotelowego.
Wejście do recepcji znajduje się na parterze, w rogu budynku hotelowego, przy restauracji i drewnianym tarasie, gdzie łatwo trafić, idąc wzdłuż budynku.

Uwaga! Nasz hotel znajduje się na terenie Poznania, tak więc we wszystkich taxówkach obowiązuje pierwsza zwykła strefa i standardowa taryfa, jedynie w nocy może być naliczona taryfa nocna za przejazd.

Do zobaczenia!

Z dworca

100m od wejścia na nasz teren znajduje się przystanek autobusowy linii 610,616,702. Autobusy te startują z Pętli Górczyn. Z dworca PKP i PKS na Pętlę Górczyn bardzo łatwo i szybko można dostać się z przystanku tramwajowego znajdującego się na terenie dworca tramwajem nr 5,8,14 (kierunek jazdy – Górczyn).

Po wyjściu z autobusu na ul. Kotowo (przystanek Uradzka) należy przejść pieszo około 100m aż do bramy wjazdowej i furtki na osiedle szarych domków Kotowo 60, następnie przechodząc przez osiedle (100m) dojść do widocznego budynku hotelowego.

Wejście do recepcji znajduje się na parterze, w rogu budynku hotelowego, przy restauracji i drewnianym tarasie, gdzie łatwo trafić, idąc 50m chodnikiem wzdłuż budynku.

Uwaga! Super aplikacja: https://jakdojade.pl/poznan/trasa/

Do zobaczenia!

Rowerem

Wjazd/wyjazd na nasz teren możliwy jest od dwóch stron:

  • Od ulicy Serwisowej, która biegnie równolegle do autostrady A2; brama wjazdowa od tej strony otwarta jest od 6:00 do 24:00, wjazd znajduje się na wysokości zielono-białej hali tenisowej. Należy wjechać na teren, następnie jechać wzdłuż hal tenisowych i zaparkować rower przy restauracji na stojaku rowerowym.

  • Od ul. Kotowo 62: wjazd czynny 24h, zamykany automatyczną bramą. Podjeżdżając pod bramę należy wcisnąć przycisk „gate opening” na murku po lewej stronie. Brama otwiera się automatycznie. Następnie należy przejechać wzdłuż szarych domków, aż do budynku hotelowego i skręcając w lewo zaparkować rower przy restauracji na stojaku rowerowym.

  • Wejście do recepcji i restauracji znajduje się na parterze, w rogu budynku hotelowego, przy drewnianym tarasie.

  • Posiadamy dwa rowery do wypożyczenia

  • Na naszym terenie znajdują się wygodne stojaki na rowery

Do zobaczenia!

W nocy

Najłatwiej do nas dotrzeć taksówką lub Uberem.
Radio taxi np. 61 8 222 222, 618 219 219

Uwaga! Nasz hotel znajduje się na terenie Poznania, tak więc we wszystkich taksówkach obowiązuje standardowa taryfa, jednak w nocy będzie naliczona taryfa nocna za przejazd (z okolicy Starego Rynku w nocy kurs powinien oscylować w granicy 50zł)

W przypadku korzystania z komunikacji miejskiej, choć w nocy to zadanie dla wytrwałych, polecamy super aplikację: https://jakdojade.pl/poznan/trasa/