Strona główna > Restauracja > Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe, chrzciny, komunie, stypy

Komunie

W tym ważnym i uroczystym dniu zadbamy nie tylko o posiłek dla gości, ale także o odpowiednią atmosferę spotkania i wystrój. Proponujemy kilka zestawów obiadowych lub obiadowo-kolacyjnych w różnych cenach.
Pieczywo cukiernicze w tym torty komunijne zamawiamy z cukierni Krzyżański wg cennika cukierni, które prosto z produkcji samochodem chłodnią trafiają do nas bez uszczerbku na jakości i wyglądzie.
Zapewniamy w trakcie przyjęcia animacje dla najmłodszych, pociechy zapraszamy także do zabawy na drewnianym placu zabaw.

W razie pytań lub chęci umówienia się na spotkanie lub rezerwacji sali prosimy o kontakt z menager restauracji panią Agnieszką Nowak, agnieszka.nowak@kortowo.com.pl, tel. 509 711 278.

Chrzciny

W tym radosnym i ważnym dniu zadbamy nie tylko o posiłek dla gości, ale także o odpowiednią atmosferę spotkania i wystrój.
Proponujemy kilka zestawów obiadowych w różnych cenach.
Pieczywo cukiernicze w tym torty zamawiamy z cukierni Krzyżański wg cennika cukierni, które prosto z produkcji samochodem chłodnią trafiają do nas bez uszczerbku na jakości i wyglądzie.
Młodym Mamą zapewniamy intymny kącik do karmienia, w szatniach zorganizowane są na stałe stanowiska do przewijania niemowląt.
W ciepłe dni starsze pociechy zapraszamy do zabawy na drewnianym placu zabaw, na życzenie zapewniamy w trakcie przyjęcia animacje dla najmłodszych.

W razie pytań lub chęci umówienia się na spotkanie lub rezerwacji sali prosimy o kontakt z menager restauracji panią Agnieszką Nowak, agnieszka.nowak@kortowo.com.pl, tel. 509 711 278.

Obiady okolicznościowe

Zależnie od charakteru imprezy zadbamy nie tylko o posiłek dla gości, ale także o odpowiednią atmosferę spotkania, atrakcje i wystrój. Organizujemy obiady okolicznościowe z okazji urodzin, rocznic, absolutorium, bierzmowania, zaślubin, jubileuszu oraz zgodnie z każdym Państwa życzeniem.

Prosimy o kontakt z menager restauracji panią Agnieszką Nowak lub painą Darią Nowak, które odpowiedzą na wszelkie pytania, przygotują dla Państwa indywidualną ofertą zgodnie z charakterem spotkania, dostosowaną do Państwa oczekiwań oraz z przyjemnością na życzenie zaprezentują nasz obiekt
Daria Nowak >> daria.nowak@kortowo.com.pl >> tel. 782 408 340
Agnieszka Nowak >> agnieszka.nowak@kortowo.com.pl >> tel. 509 711 278.

Stypy

W tym trudnym dniu zadbamy nie tylko o posiłek dla gości, ale także o odpowiednią atmosferę spotkania i wystrój. Proponujemy kilka zestawów obiadowych w różnych cenach.

W razie pytań, umówienia się na spotkanie lub rezerwacji sali prosimy o kontakt z menager restauracji panią Agnieszką Nowak, agnieszka.nowak@kortowo.com.pl, tel. 509 711 278 lub panią Darią Nowak, daria.nowak@kortowo.com.pl, tel. 782 408 340.