Tenisowy talent

Tenisowy talent

Już w niedzielę 9 września dzieci mogą wziąć udział w testach sprawnościowych i otrzymać stypendium ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu upowszechniania tenisa, prowadzonego przez Polski Związek Tenisowy.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat na wyjątkowe wydarzenie sportowe organizowane pod hasłem „Tenisowy Talent”. Instruktorzy i trenerzy Akademii Tenisowej Kortowo oraz Redaktor Marchewka (bohater książek sportowych dla najmłodszych) przygotowali szereg tenisowych atrakcji.
Dzieci wezmą udział w testach sprawnościowych, darmowych lekcjach tenisa oraz magicznej sportowej lekcji Redaktora Marchewki.
Dwanaścioro uczestników w wieku 6-7 lat, którzy uzyskają najlepsze wyniki w testach, otrzyma stypendia ufundowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. „Szczęśliwa dwunastka”, w okresie od 15 września do końca grudnia 2018, dwa razy w tygodniu będzie brała udział w nieodpłatnych zajęciach tenisowych prowadzonych przez klubowych instruktorów i trenerów. Wśród pozostałych dzieci rozlosowane zostaną cenne nagrody: sportowe urodzinki na Kortowie oraz książki autorstwa Michała Filipiaka.

Podczas eventu będzie również możliwość zapisania się na całoroczne zajęcia tenisowe w Akademii Tenisowej oraz zapoznania się z bogatą ofertą obozów i półkolonii. Dzieci, uczestniczące w całorocznych zajęciach tenisowych na Kortowie, będą trenowały w ramach programu TENIS 10, będącego częścią ogólnoświatowej inicjatywy Międzynarodowej Federacji Tenisowej – „Play and Stay”. Ponadto, Klub zapewni im odpowiedni sprzęt oraz możliwość udziału w drużynowych zawodach Talentiadowych.

Ze względu na spodziewaną dużą liczbę uczestników akcji „Tenisowy Talent” należy zgłosić swój udział pod numerami telefonów: 601 888 215 (trenerka Agata), 796 050 475 (trener Przemek), jednocześnie wybierając jedną z dwóch godzin 10:00 lub 12:30.

Dzieci uczestniczące w akcji powinny posiadać obuwie sportowe.

Do zobaczenia na Kortowie!